HAKKIMIZDA

TEKİRDAĞ'DA ELEKTRİK
İLHANLAR ADIYLA ANILIR.

1991 yılında iki ortaklı (Tuncay İlhan, Hüseyin Yaşar) olarak kurulan şahıs firmamız, İlhanlar Elektrik çalışmalarına proje, taahhüt alanında başlamış ve iki yıl aradan sonra 1993 yılında şirketleşerek faaliyet konularına perakendeyi de eklemiştir.

Firmamız faaliyet konularında yapmış olduğu hamlelerle büyümesini sürdürmüş, geçen süre zarfında gerek uygun fiyat politikası, gerekse kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş ve müşteri memnuiyetini ön planda tutarak faaliyet konularına toptan elektrik malzeme satışını da eklemiştir.

Firmamız profesyonel hizmet anlayışı sayesinde Tekirdağ’ın ciddi kurumsal firmalarına hizmet vermektedir. 7/24 hizmeti sayesinde anlaşmalı firmalarının arıza mağduriyetini de önleyerek kesintisiz hizmet üreterek, sektörel bazda öne geçmeyi başarmıştır.

Zamanın enerji maliyetlerini göz önünde tutan firmamız bu alanda LED aydınlatma dünyası adı altında çarşıda Vakıfbank karşısında bir şube açarak LED aydınlatma ile ilgili müşterilerimize çözümler sunmaktadır. Şirketimiz kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeyerek sektörde uzun yıllar hizmet etmeyi planlamaktadır.